Ubytování v Beskydech  >  Ubytování v Beskydech

Nabídka ubytování v Beskydech

Hotel Polanka

Hotel Polanka

Písek u Jablunkova

Hotel Polanka je ideální místo pro letní i zimní dovolenou v Beskydech, místo, kde pořádat rodinnou oslavu, svatbu, obchodně pracovní jednání, firemní školení a seminář, školy v přírodě, školní výlety, lyžařský kurz, dovolenou, apod.

80 lůžek, 18 přistýlek
ceny od 250,- do 1200,-
Chata Pod Loučkou

Chata Pod Loučkou

Jablunkov

Chata Pod Loučkou nabízí stylové ubytování v nové chatě pro 12 osob v Horní Lomné. Ideální místo pro rodinnou dovolenou, relaxaci a načerpání nových sil. Vesnička Horní Lomná se nachází v nejdelším údolí Beskyd a nádherná příroda vybízí k mnoha aktivním formám odpočinku.

10 lůžek a 2 přistýlky
ceny od 250,- do 385,-
Welness Hotel Bahenec

Welness Hotel Bahenec

Písek u Jablunkova

Hotel Bahenec ležící ve Slezských Beskydech nabízí příjemné horské prostředí, vhodné pro rodiny s dětmi a pro ty, kteří hledají klid pro relaxaci, krátké vycházky v přírodě i turistické výlety.

56 lůžek, 56 přistýlek
ceny od 1 120,- do 1 270,-
Chalupa v Beskydech

Chalupa v Beskydech

Písek u Jablunkova

Nabízíme Vám celoroční ubytování v nově postavené chaloupce pro celkem 10 osob v obci Písek u Jablunkova. Chaloupka je ideálním místem pro strávení klidných dnů s rodinou a dětmi v krásné a tiché části Beskyd. Nabízíme plně vybavený domeček k užívání.

8 lůžek, 2 přistýlky
ceny od 1300,- do 1800,-
CHATA Polana

CHATA Polana

Dolní Lomná

Středisko POLANA se nachází v nejvýchodnější části České republiky v Těšínských Beskydech. Údolí říčky Lomné patří k nejzachovalejším lokalitám minulosti jen minimálně poznamenanou exhalacemi a skýtá bohaté možnosti rekreačních a turistických aktivit. Chaty jsou situovány ve svahu nad obcí s romantickým výhledem do údolí a na protilehlý hřeben česko-slovenské hranice. Východ slunce je nádherným zážitkem i pro méně romanticky laděné návštěvníky.

5 chatek, apartmány
ceny od 250,- do -
Hotel Salajka

Hotel Salajka

Jablunkov

Hotel Salajka se nachází v krásném údolí Beskyd v malebné vesničce Horní Lomná. Kompletně zrekonstruovaný a nově vybavený hotel nabízí kromě ubytování také pořádání firemních akcí, rodinných oslav či svateb.

32 osob
ceny od 300,- do 1400,-
Horská chata Kozinec

Horská chata Kozinec

Třinec

Náš penzion - Horská chata Kozinec se nachází na stejnojmenné hoře 645 m.n.m., ležící v Chráněné krajinné oblasti Beskydy. Tato chata byla postavena v roce 1933, čemuž také napovídá styl a charakter stavby.

14 lůžek, 12 přistýlek
ceny od 200,- do 300,-

Partneři webu

KRBYZAJIC.CZ - krbová kamna, krbové vložky